EvoGfx
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Full Metal Alchemist

2 participan?i

In jos

Full Metal Alchemist Empty Full Metal Alchemist

Mesaj Scris de Nebu Mar Sept 16, 2008 12:20 am

E Frumos daca nu l-ati vazut uitati-va pe animax in fiecare seara.
Cateva detali:
Este vorba de doi copi care cauta o piatra ca sa isi faca corpurile

Nebu
Nou Venit
Nou Venit

Numarul mesajelor : 20
WarN :
Full Metal Alchemist Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Full Metal Alchemist Right_bar_bleue

Puncte Castigate :
Full Metal Alchemist Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Full Metal Alchemist Right_bar_bleue

Verifica-ti Cunostintele (PUNCTE) :
Full Metal Alchemist Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Full Metal Alchemist Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/09/2008

Sus In jos

Full Metal Alchemist Empty Re: Full Metal Alchemist

Mesaj Scris de Lulu-chan Lun Dec 01, 2008 11:06 am

Da ce pot spune, foarte frumoasa prezentarea, pe mine sigur m-ai convins.Oricum "piatra" aceea pe care o cauta se numeste Piatra Filozofala, animeul merge pe tema de alchimie si prezinta aventurile a doi baieti care si-au pierdut corpurile (unul dintre ei tot corpul, iar celalalt doar mana si piciorul) incercand sa readuca la viata o persona (pe mama lor). Reglulile alchimie spun ca pentru a obtine ceva trebuie sa oferi un obiect de aceeasi valoare.Nu am vazut tot animeul, pentru ca am pierdut DVD-ul si mi-a fost lene sa il iau iar, dar pot sa spun ca prima parte e chiar amuzanta, coloana sonora e acceptabila si are o grafica destul de buna. E un anime care merita vazut, si ingeneral e placut de baieti.
Lulu-chan
Lulu-chan
Level 1
Level 1

Numarul mesajelor : 42
Ce photoshop folosesti? : cs3
WarN :
Full Metal Alchemist Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Full Metal Alchemist Right_bar_bleue

Puncte Castigate :
Full Metal Alchemist Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Full Metal Alchemist Right_bar_bleue

Verifica-ti Cunostintele (PUNCTE) :
Full Metal Alchemist Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Full Metal Alchemist Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/12/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum